Kademoğlu İnşaat Taahhüt Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti.

Kurumsal

Firmamız, 1987 yılında taahhüt işleri alanında faaliyete başlamış olup halen bu alandaki faaliyetlerine devam etmektedir. Zaman içerisinde başka oluşumlarda yer alarak 2003 yılında tekstil sektörüne girişte yapan firmamız şuan 10 adet armür ve 8 adet jakarlı otomatik makineleriyle birlikte toplam 18 makine ve 1000m2 kapalı alan olan tekstil fabrikamızda hizmetlerine devam etmektedir. Yılların verdiği Tecrübe ile daha önceki yıllarda yapılan müstakil ev ve konut işleri ile kendi kalitesinden ödün vermeden yapı müteahhitliği alanındaki işlerimize davam etmekteyiz.

Kurulduğu günden bu güne kadar hizmet kalitesinden ödün vermemiş firmamız tüm faaliyet alanlarında aynı hassasiyeti göstermiş, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Yetişmiş teknik kadrosuyla tüm çözüm olanaklarını müşterilerine sunmaya özen göstermiştir.

Mavi ve Yeşil Huzur Caddesinde Buluştu

Alışveriş merkezlerine ve sağlık ocağına yakın,yokuşu olmayan, her yere yaya olarak rahatlıkla ulaşabileceğiniz kameralı güvenlik sistemi ile güvenli bir site kuruyoruz. Deprem yönetmeliğine uygun, sağlam kaya zemin üzerine inşa edilen bloklarımızın bahçesinde çocuk oyun alanı ve açık,kapalı otopark mevcuttur.

A BLOK
Teslim tarihi : Şubat 2017
B BLOK
Teslim tarihi : Hemen Teslim
C BLOK
Teslim tarihi : Mayıs 2017
DAİRE SEÇENEKLERİ
2+1, 3+1, 4+2
Deprem Yönetmeliğine Uygun, Kaya Zemin Üzerinde

Alışveriş merkezlerine ve sağlık ocağına yakın, yokuşu olmayan, her yere yaya olarak rahatlıkla ulaşabileceğiniz, kameralı, otoparklı, güvenlik sistemi ile güvenli bir site kuruyoruz. Yapılaşmanın yeni başladığı Ömerbey Mahallesi Huzur caddesi Yeşildere Sokak’ta yerinizi şimdiden alın ve yatırım fırsatını kaçırmayın. Mudanya’da geleceğin gözde yerleşim yerinde sizde daire sahibi olun.

Deprem yönetmeliğine uygun, sağlam kaya zemin üzerine inşa edilen bloklarımızın bahçesinde çocuk oyun alanı ve açık,kapalı otopark mevcuttur.

Birinci sınıf lüks ürünler ile tefrişatı yapılacak olan tüm dairelerimiz, yaşam kalitenizi daha üst seviyelere çıkaracaktır. Farklı yaşamların tüm isteklerini karşılayabilecek özellikleri bünyesinde barındıran Vadi Kelebek Evleri sizleri ferah, konforlu ve lüks bir hayata davet ediyor.

Vadi Kelebek Evleri - Etap 1

2. Etap Vadi Kelebek Evleri Mudanya Ömerbey Mahallesinde toplam 2.170m2 arsa üzerinde 3 Blok halinde inşa edilmektedir.

Konforlu, Lüks Daireler

Birinci sınıf lüks ürünler ile tefrişatı yapılacak olan tüm dairelerimiz,yaşam kalitenizi daha üst seviyelere çıkaracaktır.

Mudanya Ömerbey Mahallesi

Yapılaşmanın yeni başladığı Ömerbey Mahallesi huzur caddesi Yeşildere Sokak’ta yerinizi şimdiden alın ve yatırım fırsatını kaçırmayın.

Doğa ve deniz ile başbaşa olacaksınız

Yerleşim planı ile bütün dairelerden görülen muhteşem deniz ve doğa manzarasına sahip, 2+1- 3+1-4+1- 5+1 daire seçenekleriyle sizleri bekliyor.

A BLOK
Teslim tarihi : Ağustos 2018
B BLOK
Teslim tarihi : Ağustos 2018
C BLOK
Teslim tarihi : Ağustos 2018
DAİRE SEÇENEKLERİ
2+1, 3+1, 4+1, 5+1